Eesnahale on tekkinud väiksed haavad 28.02.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, tekkinud on haavandid eesnaha peale, mingist hetkest kadusid nad ära, võib-olla 4-5 päeva oli korras ja siis tekkisid uuesti, nüüd juba suht pikalt olnud, mis see olla võib ja kas peaks kohe arstile pöörduma ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui nii pikalt püsinud, siis kindlasti on vaja põhjused välja selgitada. Tulge vastuvõtule. Kaasa esmasjoa uriin ja 24 tundi peenist mitte pesta.