Peenise otsas olevad väiksed punnid 06.11.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist! Vaevlen sellise murega, et peale viimast kaitsmata vahekorda tekkisid peenisepeale ja eesnahale palju väikseid punne.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Klassikaline peenise pea ja eesnaha põletik ja selle tüüpiline põhjus.
Kui probleem paari päevaga ei taandu, siis tulge meestekliinikus meestearsti vastuvõtule. Kaasa võtke hommikune esmasjoa uriin ja peenist eesnaha alt 24 tundi enne visiiti soovitavalt mitte pesta.