verevalum/punn peenisel ja selle ümber 28.10.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

kas asi on hull? mis peaks tegema? yhesonaga lihtsalt tuleb punn millel on verevalumi taoline ots siis, ja alguses sygeleb ja siis teeb puudutades haiget ja seejarel tuleb koorik :/

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Ainult pildi järgi on raske vastata. Vajalik ikka vaadata oma silmaga. Küsimused kus kohas see punn asub, kas see koordub, kas see ei parane, mis põhjusel see ilmub? Soovitan sellega pöörduda naha arsti juurde, vajadusel nad teevad lisa uuringud