Pōletik,infekstioon 12.06.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Täna hommikul,kui tüdruk Mulle oraalseksi tegi,tundsin,et midagi on väga valesti.
Sugutipea paljastuval osal oli veripunane laik.Enne oraalseksi,tavalist Seksi ei teinud,vaid natuke hōōrusime.
Aga ei tundnud küll,et oleks selle koha peal hōōrunud,kus laik.
Varasemalt olnud fimoos(kerge).
sugutipea on paljastunud 18a.Peale seda on olnud väga tundlik.
Olen käitus ka arsti juures sellega.
Olen saanud Jeremy Ja harjutusi,aga täielikult pole mu suguti paljastunud.
Ainult pea.Alla Poole (umbes suguti keskel) on veel kinni.
Tahtsin küsida,et kas vōib olla sellest,et suguti pea ōrn Ja hōōrumisest vōi Mingi muu infektsioon vms?
Pildi peal näha punast laiku,kohati veripunane Ja musta.
Katsumisel valulik ja kokkupuutel.
Lisaks pildil näha ka väike punn(valge).
Tekkis 3 kuud tagasi,aga pole erilist tähelepanu pööranud.
Kas vōtaks apteegist kreemi vōi lasers oodata Ja pesta Ning ōhutada?
Aitäh

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Väike valge punn võib olla kondüloom. Peenise naha alla on tekkinud verevalum. Arvestades lisaks eesnaha kitsenemist, seda et ei liigu vabalt ja pilti, siis kahtlustaksin teil kroonilist skleroseerivat balaniiti (internetis leiate balanitis xerotica obliterans nime alt). Haigus muudab peenise pea naha elastsust ja sealt ka suurem traumade oht. Verevalum taandub aja jooksul. Probleemi lahendamiseks tuleb aga jõuda meestearsti vastuvõtule.