Probleem kusemisega 05.10.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on selline probleem, et kusemisel nagu ei suuda põit vist täitsa tühjaks lasta. Jääb tilkuma ning selline tunne on, et kõik ei tulnud välja. Peale kusemist liikudes, istudes või hüpates tuleb see lõpp püksi. Natukene, aga ikkagi häiriv. Millegipärast kusedes ei suuda seda lõppu välja lasta, aga pärast tuleb mõnes asendis välja. Nii on aluspesu pidevalt veidi niiske ning ebameeldiv tunne.
Selline tunne on, et ei suuda või ei jõua piisavalt ennast kontrollida, et millal lasen kust välja ja millal hoian kinni. Aga pea iga kord peale vetsus käiku tuleb see lõpp nt istudes püksi.
Mida saaksin ette võtta?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tulge meestearsti vastuvõtule. Välistama peaks kuse-sugutrakti põletikud, kindlasti ka anatoomilised iseärasused.
Enamasti saab sellise murega mehi kenasti aidata!