varane seemnepurse 03.08.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen 18a. tarbisin extacyd kuskil pool aastat 2 korda nädalas ja jõin iga nädalavahetus, kusemisega on probleem see et iga väikse aja tagant on äda ja sugueluga see et kuskil minuti kahega läheb lahti, onaneerides tuleb lahti alles 5-10minutiga. on see ravitav??!!!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

On küll ravitav!
Suure tõenäosusega põete sugutrakti põletikku. Peaks tegema suguhaiguste uuringud ja ka sperma analüüsi põletiku suhtes.
Varane seemnepurse on sageli tingitud põletikust sugutraktis.
Edu soovides
Margus Punab