seksuaal vahekord 09.09.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere olen olnud 1-kord vaba abielusligikaudu 17-aastat ja saanud 2-last ja 1-korra hiljem ka abielus saaime 1-lapse. Kuid paraku on mõlemal korral lõppenud kooselu vastaspoole surmaga vähi tagajärjel. Nüüd aasta hiljem proovisin luua uut suhet mis inimtasandil toimis mõlemapoolselt aga nii öelda 1-öö lõppes minu jaoks suure katastroofiga . Suguti ei jäigastunud piisavalt et alustada suhet kuigi nagu soov ja tahtmine oli. Ühesõnaga minu enda vaimne maailm kukkus kolinal kokku kildudeks. Järgmine päev kulges igasugustes mõtlemistes jne. Tagant järgi hakkas meelde tulema igasuguseid asju 1 ne mis meelde tuli oli ühe munandi eemaldamine kuna see oli mingis seletamatus põletikus. muidugi olin sellega kaasnevalt ligikaudu pool aastat endast väljas ja sugulist aktiivsust ei olnud ültse aga hiljem hakkas mingil määral taastuma. Sellega seose muidugi hakkas aastatega aktiivsus vähenema ja abikaasa haiguste perjoodil ja peale seda üldiselt puudus täielikult .Viimase abigaasaga täheldasin päris tihti et mingi asi on viltu aga abi ma ei hakkanud otsima kuna mõistsime üksteist piisavalt ja ka haigus hakkas segama. Kuna nüüd tahaks ikkagi eluga edasi minna siis tundub et hakkab see et ei suuda olla vahekorras segama kuigi ülejäänud aeg oleme teineteisele igati toeks ja mõistvad aga see piir on kindlasti õrn õhuke kui ei suuda öö eluga toime tulla . Kas on ültse mingit lootust et seda olukorda saaks parandad või tulebgi jääda elulõpuni 4-seinavahele ja kasvatada ainult viimasest abileust poega kes on hetkel11-aastane, teised lapsed on juba suured ja minust on tehtud isegi 6-kordne vanaisa. Aga enda jaoks onn ikka ümberingi tühjus kuna ei ole peale laste ja lastelaste kedagi kõrval .

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sellised seksuaalhäired on praktiliselt 100% kindlusega lahendatavad kas ravikuuridega või siis vajadusel erektsiooni toetavate ravimite tarvitamisega.
Arvestades teie ajalugu, siis tuleks kindlasti ka hormoonuuringud ära teha, sest ka see pool võib antud vanuses juba toetust vajada.
Tulge vastuvõtule!