Veritsemine 22.06.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Seksuaal vahekorra ajal hakkas kuseavast veritsema. On mõned korrad ka varem juhtunud. Mis võib olla probleem?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin on palju võimalikke põhjuseid: kusiti ahenemine, -põletik, kondüloomid, eesnäärmehaigused, seemnepõiekese haigused jne. Kui on selline mure, soovitan kindlasti pöörduda kas uroloogi või meestearsti vastuvõtule.