Kaks valget laiku peenise pea all 19.08.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Selline küsimus, et mul olid kondüloomid ja meestearst määras ravi ja sain nendes lahti aga peale nende kadumist on jäänud nagu kaks valget laiku peenise pea alla üks paremal ja teine vasakul. Ja siiani olen kasutanud arsti poolt välja kirjutatud salvi ja kasutan seda nende kahe peal aga need ei kao ära. Mis võiks olla põhjuseks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks peab selliseid muutused alati oma silmaga üle vaatama. Pooliku info alusel miskit lõplikku vastust anda ei saa. Võib olla põhjustatud haigusest ja selle ravist. Võib tegemist olla ka iseseisva haigusega. Usaldage oma raviarsti ja vajadusel võtke teine arvamus.