eesnaha all valge rant 17.08.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Avastasin, et peenise pea peal eesnaha all on valge rant. See ei ole kõrgem ega madalam koht, lihtsalt peenise pea ainult et valget värvi ja asub peenise pea tagaosas. Valge rant ei sega igapäevaseid toiminguid ja ei tee valu. Millega on tegu?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ilma läbivaatuseta või hädapäraselt ka pildita siin head nõu kahjuks anda pole võimalik. Soovitan tutvuda noormeestele mõeldud portaaliga: http://noorte.kliinik.ee/