Peenisepea naha all olevad laigud 22.07.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenisepea peal pikemat aega laigud kas peaksin muret tundma ? Ei sügele ei valuta . Seksuaal vahekorras pole kaks aastat olnud pärast naisest lahkuminemist . Kas selline on normaalne nahk peenisel ? Kui masturbeerida tulevad paremini esile ja peenise pea muutub lillakat värvi !

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pilt läbivaatust päris ei asenda, kuid ilmselt on tegu normi variandiga.
Oluline on see, et ei oleks naha elastsuse muutumist!
Seksuaalse erutuse/erektsiooni ajal muutub peenise varevarustus olulisel määral ja selle sinaka-lillaka varjundi annab peenise peas ülekaalus olev venoosne veri.