probleem põiega 13.06.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
probleem selles et tekkib kiirelt täis põie tunne mis on kordades suurem kui tavaliselt. Ei ole otseselt valulik vaid nagu kui oleks täis põis aga see on mitmeid kordi tugevam see tunne .Eriti tekkib see kui juues kohvi ja lahjat alkoholi õlut.Kohvi juues oled kindlasti paari tunni pärast wc ja õlle puhul on asi hulle. Rohkem tarbides ülejärgmine päev võid kasvõi 20 wc käia põis nagu täituks kiirelt. ei tule nagu tavaline häda peale vaid järsku ja tugevalt. ja põis ei tule nagu tühjaks.
Kui tartbida kohvi päevas korra ja grammigi õlut kaob see ebameeldiv tunne ära. Võipolla korra päevas aga täis põie tunne tuleb kiirelt tugevalt.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldate üsna tüüpilist eesnäärmepõletikust tingitud eesnäärmekahjustuse kaebuseid. Esimeses etapis tuleb välistada põletiku püsimine ja see välja ravida. Teiseks etapiks on eesnäärme funktsionaalse seisundi parandamine. Teiselt poolt vaadates annab teie organism päris õigeid ja tervist soodustavaid signaale. Kuulake oma keha!