lööve peenisel 13.07.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

tekkisid laigud peenisel läbimõõduga u. 2-3ml ja täitsa erineva kujuga eesnaha all. Ei sügele ega sega otseselt. Kuid 5 kuud tagasi oli tekkinud üks siis viimase kahe kuuga tekkis kaks laiku juurde. Olen üritanud vahest prontosaaniga puhtust hoida, kuid see ei aita.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan meestearsti külastada. Tegemist alaägeda põletikuga. Hää kui saaks mikroobide uuringud tehtud. Ravi ei tohiks olla keeruline. Enne vastuvõtule tulemist tasub tutvuda: http://www.kliinikum.ee/meestekliinik/loe-enne-visiiti