Punetus peenisel, hiljem lööve kätel ja kaelal. 14.10.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Probleem järgmine. Paar nädalat tagasi hakkas peenisel nahk punetama ning vaikselt on see levinud üle terve peenise ja ka kubeme piirkonda ning sealt edasi kätele ja kaelale. Hügeeniga on lood korras ja pesen vähemalt kaks korda päevas, võõraste naistega vahekorras pole olnud, abikaasal kõik korras. Millega võib tegu olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nahapõletik - soovitan nahahaiguste arsti külastada.