Urineerimine potil istudes ja püsti 15.02.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kuna peres on kord majas, vähem soovitakse koristusteenuseid täita, käivad meie mehed istutes ka"pissil". Püsti tõustes tuleb minul üks väike sorts vähemalt veel potti lasta. Kas tasub muret tunda või ei ole vanema masina torkimine mõtekas, lõpetab üldse tegevuse?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nende kaebuste alusel soovitaksin küll eesnääre ja kusetrakti uuringud ära teha. Põletiku ja kusevoolu kiiruse testid esmajoones. `Masin´ pole veel kesikkagi jõudnud, mis vanemast siin siis rääkida.