imelik punn 14.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere milles probleem on tekkinud kahtlane punakas punn suguti juurde karvade sisse kas peaks pöörduma arsti juurde v (olen olnud viimasel ajal kord kuus kuskil erinevate partneritega)ja kui peab pöörduma arsti juurde palju raha vaja kaasa võta uuringuteks

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui punn püsib, siis peaks tõesti arsti külastama. Kui on mitmeid seks partnereid, siis tasuks nii ehk naa teha perioodiliselt suguhaiguste kontrollteste. Raha hulk sõltub arstist, kasutatavatest uuringumeetoditest ja kliinikust.
Edu soovides
Margus Punab