küsimus 20.03.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, olen 18a ja probleemiks on kühm eesnaha sees. Kühm endast kuidagi tunda ei anna, see ei puneta ega sügele. tundub nagu oleks see õhku täis. nagu vill. selline kühm tekkis mul umbes 5-6a tagasi. aastate pikku silma järgi tundub, et see on nagu suuremaks paisund. mis see olla võib või mida ma tegema peaks, et see ära kaoks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ilma läbivaaatusete teile siin tarka nõu anda ei saa. Suure tõenäousega on tegemist ravi mittevajava nahasisese vedelikutsüstiga. Igaks juhuks tasuks ikkagi meestearsti külastada!
Edu soovides
Margus Punab