Eesnaha lõikus 15.11.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Augustis tehti minule eesnaha lõikus kuna eesnahk ei tulnud erutunud olekus üle peenisepea. Kirjutasin tookord ka Teile. Nüüdseks on eesnahk eemaldatud aga peenisepeal olev kida on peenise küljes kinni ja on tekkinud suur mügar sinna. Mis ma sellega ette peaksin võtma? Kas seda saab lasta ka ära opereerida?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Väga õnnestunud see opi tulemus kahjuks tõesti ei ole. Korrigeeriv operatsioon on võimalik, suisa soovitatav.