Hele laik peenise algosas 21.07.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise algusesse keskele tekkis väike valge laik, ja nüüd tundub et see on levinud natuke vasakule küljele.
Kuidas asja ise ravida, või teha kindlaks et laik enam edasi ei laieneks.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta on siin midagi arvata pea võimatu. Suurima tõenäosusega on tegemist algfaasis kroonilise skleroseeriva balaniidiga - võite internetist otsida BXO märksõna all. Ravist ilma diagnoosita kõneleda ei tasu. Kõigi eesnaha probleemide korral on vajalik regulaarne korralik hügieen.