Sperma tükkis 12.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen 25a. ja selline mure on ,et sperma sees on kõvad läbipaistvad tükid. (Nagu pooleldi kuivanud liim). Ravisin poolteist kuud tagasi neerupõletikku ning võtsin 2 nädalat 3*päevas antibiootikumi KEFEXIN 500mg. Pärast vereanalüüse öeldi ,et põletikku enam ei ole aga seljast ja vasakult poolt alakõhust vaagna piirkonnast veel esines kergeid valupisteid. Nüüd on enesetunne normaalne aga seemnepurske ajal oli veidi valus vasakult poolt munanditest ülal ning spermas esines palju ca 3-5mm kõvasid poolkuivanud silikooni sarnaseid tükke. Kas asi viitab mingile tõsisemale probleemile või on see ehk mööduv nähtus?

Ette tänades,
murelik mees

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Igaks juhuks tasuks kontrollida sperma analüüsi läbi eesnäärme põletiku suhtes. Enne vastuvõtule tulekut tasub tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab