Miks mehel on probleeme erektsiooniga? 09.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Oleme poisiga juba 6 kuud üritanud, ent vahekorrast ei tule ikka midagi välja. Alguses arvasin, et tegu võib olla hirmu vms aga suhe on juba peaaegu aasta kestnud nii, et selles ei saa probleem olla. (lisainfoks siis niipalju, et poiss on 17aastane, suitsetab juba 3 aastat regulaarselt ja nädalavahetustel tegeleb ka joomisega)
Olukord ise on siis selline: Alguses peenis peaaegu jäigastub, ent enne vahekorda vajub ära. Spermat siiski eritub. Oskate te midagi soovitada?

Ette tänades, murelik neiu.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Oskan küll. Kui selle ajaga pole probleem taandunud, siis soovitaksin meestearsti külastada. Saab õpeitada mõned äravajumise tõenäosust vähendavad nipid ja läbima peaks ka lühiajalise erektsioonirete ravimite kuuri. Oluline tegur on siisn kindlasti ka suits ja ehk veidi vähem alkohol. Iga mees vastutab oma tervise eest ise.
Edu
Margus Punab