Punased täpid sugutil 07.07.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tükk aega juba suguti pea juures punakad/valged täpid, vahel harva natuke ka sügeleb, aga muidu mingeid muid probleeme ei ole esinenud. Sooviks igaks juhuks teada, et ehk on kuskilt mingi haigus külge hakanud kuigi vahekorras pole olnud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegu on täiesti normaalse peenisega. Täpid on pärlpaapulid, mis on kirjeldatud lokalisatsioonis olemas igal mehel. Rohkem infot leiate noortele meestele mõeldud internetisaidilt: http://noorte.kliinik.ee/