Eesnäärme põletik? Kas Jälle? 09.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Eelmise aasta septembrikuust alates kuni detsembrini olin ma Teie patsient,nimelt oli eesnäärme põletik küllalt tugevas vormis.Kuni märtsi alguseni oli kõik hea.Ma ei tea mis juhtus,aga haigus on tagasi ja veel hullemas vormis.Umbes kuu aega tagasi oli tugev valu kusepõies seda küll ainult üks päev hiljem oli tunda nõrgemat valu ja wc käimine oli problemaatiline mitte valuline vast rohkem ebamugav.Käisin Enn Veskimäe vastuvõtul,kes kirjutas välja sellise ravimi nagu Nolicin.See ei aidanud üldse.Eile lõppes ravikuur ja ei midagi.Täna oli juba sama tunne mis enne arstile minekut.Kas on mingeid ravimeid võimalik osta ilma retseptita,mis leevendaksid haigust,kuni saab Teie vastuvõtule.Tallinnas on see väga problemaatiline.
Lugupidamisega I.K

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võite tarvitada ibuprofeeni - maksimaalselt 400 mg 2 korda päevas. Pole vastuvõtule saamine ühtegi nii raske. Alles eile lõppesid selle nädala ajad.
Edu soovides
Margus Punab