naine ei rasestu 22.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

käisin siin doktor Veskimäe juures ja pole suurt targemaks saanud,ainuld raha läks palju ,iga visiit 500 eeki.kas teda võib üldse usaldada,või kas ta on piisavalt pädev et mind aidata?abi saamiseks panin nüüd teie juurde aja

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Iga mees valib ise oma arsti. Meestehaigustega, ka lastetuse probleemiga meestel, tegelevad meestearstid. Eestis on kaks eriharidusega meestearsti: Olev Poolamets ja allakirjutanu. Kaks meest on väljaõppel: Kristo Ausmees ja Paul Korrovits. Samas ei keela seadusandlus sama teemaga tegeleda ka uroloogidel ja mammoloogidel.
Edu soovides
Margus Punab