Speerma kvaliteet 28.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Vastake aplun, kas teie arvamusel võib kanepi suitsetamine mehe poolt (peaaegu iga päev) mõjutada tema speerma kvaliteedile, nimelt naise rasestumisele? Pool aastat ei õnnestu naisel rasedaks jääda. Arsti arvamusel on naisel tervisega kõik korras.
Teid ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Korralikud uuringud kanepi toimest puuduvad. Kanepi kõrval võib olla veel kümneid teisi mehe viljakust mõjutavaid tegureid. Kui teil on kõik korras, siis saatke ikka mees ka uuringule.
Edu
Margus Punab