MEES EI TAHA, MIDA TEHA? 30.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

okitoki.
Ilmselt on seda küsimust küsitud sadu kordi aga sellest nubrite rägastikust juba sellele küsimusele vastust nii kergelt ei leia. Nii siis küsin ma, MIDA MA PEAN TEGEMA, ET MEES MINUGA SEKSIKS?
Oleme koos elanud viis aastat ja selle aja jooksul saan ma stabiilselt kvartalis korra oma mehe käest keppi ja see on alla igasugust arvestust. Talle ei meeldi eelmäng, vahekord kestab vaevalt viis minutit. Õnneks olen ma suht orgastiline ja suudan ka selle ajaga saavutada paar orgasmi aga...
Olen nõus, et alati on sellistel probleemidel kaks poolt. Näen ise hea välja. Olen sale, 23. aastat vana, hoolitsen enda eest, olen pakkunud välja alternatiivseid kogemusi eri kohtades eri poosides ja seda ma juba oskan, et see välja kukuks spontaanselt aga ma olen siiski noor naine, kes tasapisi muutub neurootiliselt närviliseks ja lootus hakkab kustuma.
Olen ka armukest pidanud suure hädaga aga pole lihtsalt petja tüüp, süümepiinad tapavad ära.
Mida ise arvan, miks ta ei taha. Stress, mnjah, igal juhul mitte tööst.
Olen aga märganud, et ta munandid on väiksed ja orgasmi korral on sperma hulk väike ja oma kogemuste põhjal kõrvutades oluliselt paksem. Erektsiooniga tal probleeme ei ole aga ISU seksida toda sellel mehel lihtsalt ei ole.
Eks ta tunneb ise ka vahel hirmu, et nii vähe tahab ja on pannud vasakule, et lihtsalt tõestada, et uus ja huvitav liha ikke kõidab kül.
PALUN AIDAKE, ei tahaks siukse "väikse" asja pärast ära mitte lahutada mehest, keda armastan.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldus (väike munandi maht, madal seksiisu ja hea erektsioonivõime) viitab meesuguhormoonide madalale tasemele. Kui ka mees probleemist aru saab, siis ei ole vist väga raske temaga koos meestearsti külastada. Midagi täpsemat saan öelda peale läbivaatust ja hormoonuuringuid. Kui on tõesti hormonaalsed häired, siis hakkavad need varem või hiljem mõjutama ka üldtervislikku seisundit. Samal ajal on see probleem hõlpsasti ravitav.
Edu soovides
Margus Punab