Tugev tükk vasau munandi ja reie vahel 11.03.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Natuke piinlik on aga avastasin, et vasakul pool munandi ja reie vahel on kõva tükk tekkinud nii umbes 2cm suurune natuke kipitab ja on sinakas mis see olla võiks ja kuidas seda ravida?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selised muutused tuleb kindlasti oma silmaga üle vaadata ja käega katsuda - lihtsalt kirjelduse alusel kahjuks head nõu anda ei oska. Kui ei tea millega tegemist, pole võimalik ka ravi osas nõu anda.
Kõige tüüpilisem põhjus on rasunäärme umbumine.