mingi jama on... 19.07.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

mu eesnahk on sugutipea kylje kinni-seal olex nagu väike niit nende vahel.
kas olex kuidagi võimalik seda läbilõigata või ravida??kas sellega on ka võimalik sexida..?
kas ilma saatekirjata saax mingi arsti juurde kes selles suhtes oskax mind aidata??
kas op on ainuke väljapääs??ja kui on mis sellega siis kaasneb?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Probleemi kirjeldus on kahjuks segane. Soovitan lugeda varasemaid vastuseid sarnaste muredega meestele.
Ilma saatekirjata saab tulla meestearsti juurde.
Ravi vajadusest ja meetodist saab kõnelda peale läbivaatust.
Edu soovides
Margus Punab