Liignaha tükid peenisel 10.01.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenisele on tekkinud peale raseerimisi väiksed liignaha tükikesed erinevatesse kohtadesse ja ära kratsides hakkab verd tulema ja tekib tagasi. Isegi eesnaha alla, kust oli katki, on liignahk tekkinud. Kuidas nendest lahti saada ja kas need ikka on raseerimisest tekkinud?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vaevalt, et te eesnaha alt ennast raseerinud olete. Seega ikka ilmselt mingi muu põhjus. Kõige tõenäolisemalt HPV viiruse poolt põhjustatud kondüloomid. Tulge vastuvõtule.