Milles asi?? 08.02.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Meil on selline mure, et mu mehel ei ole juba 3 kuud seksi isu! Kõik algas nii: Meil on 7 kuune poeg! Sünnitusel oli mees kaasas! Sünnitus oli kerge(esimene laps, sünnituse kestis kokku 4,5 tundi)!Minul on himuga kõik korras ka peale sünnitust! Esimene vahekord oli meil 4 nädalat peale sünnitust kui mul oli verejooks lõppenud ja õmblused korras! Mingi aeg oli kõik normaalne! Seksisime pea iga päev! (Kuna olin rasedaks jäänud esimesest vahekorrast, polnud me enne palju omavahel seksinudki, oli paar korda enneaegse sündimise oht! ja siis ei lubatud vahekorras olla!) Minul on partnereid olnud mehest rohkem! Raseduse ja imetamise ajal olen kõvasti juurde võtnud!
Siis aga juhtus nii, et töö poolt saadeti ta kaugemale tööle ja mina jäin lapsega üksi koju (elame mehe ema ja vennaga samas majas!)! Ka siis algul polnud meie sexelul midagi viga! Kui ta nädalvahetustel koju tuli ja meil võimalus oli siis kasutasime seda kohe ära! Aga ega neid võimalusi palju polnud, sest meil on wc ja köök ämmaga ühine ja sinna saab läbi meie magamistoa! Ja tihti juhtus nii, et hommikuti kui oli isu kõige suurem, siis tulid nemad alla süüa tegema või... nii pidime asja pooleli jätma! Õhtuti ikka üritasime, kuid olime selleks liiga väsinud! Ja nüüd juba mitu kuud on nii et mees ütleb et tal pole isu ja ka väikemees ei tõsta kuigi tihti pead! Kui tõstab, siis lihtsalt vajub ära keset vahekorda!
Teist tal pole, see on kindel! Ta ütleb, et asi pole minus ega minu kaalus!
Päevane elu on meil viis pluss korras! Mõistame teineteist poolelt sõnalt!
Milles võib asi olla, kust abi leida?? Kas võib põhjus olla selles, et ta sünnitusel kaasas oli? See peax olema vist seotud psüühikaga??
Kuhu peaksime abi leidmiseks pöörduma??

Abi oodates! -K.P.-

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvatavasti on tegemist psühhogeense erektsioonihäirega. Põhjustest olete ise kenasti aru saanud. Usun et probleemi lahendamiseks peate esmalt tagama oma elukeskkonna privaatsuse. Teiselt poolt saab meestearst abiks olla nõustamise ja vajadusel ka ajutise erktsioonihäire ravikuuriga.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Erektsioonihäire

Kas on veel abi?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tuleb uurida, milles on probleemi põhjus. Peamised erektsioonihäire põhjused on muutused peenise verevarustuses ja suguhormoonide tasakaalu häired. Tulge vastuvõtule, teeme uuringud ja nende alusel saab ...

Loe edasi

suur.ee

ei saa paroolidega sisse milles asi

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kahjuks küsite valest kohast ja valelt inimeselt.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi

fimoos peenisel

olen 19 peatselt 20 aastane noormes aga on üks probleem.....peenisel on fimoos ja seda on palju....milles asi olen siin eelnevaid artikleid lugenud ja sealt on millegi pärast koguaeg peenise vähk silma ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Ilmselt ajate segamini fimoosi ja eesnaha põletiku. Soovitan konsulteerida meestearstiga.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi

potents

olen 21.a naisega olles ei lähe mul kõvaks. muidu on kõik korras, milles võib probleem olla.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tegemist ilmselt sageli esineva sekuaaldebüüdi murega. Samal teemal olen varem korduvalt vastanud - seega lugege vanemaid vastuseid.
Edu
Margus Punab

Loe edasi

seks

mul sellie nküsimus milles võibolla asi kui oma tüdrukuga seksin siis mul läheb liiga kiiiresti lahti..kas see võib midagi tähendada...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Vt. eelmist ja rohkeid varasemaid vastuseid.
Edu
Margus Punab

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: