küüneseen 26.11.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere

Mure selline, et suure varba küüs juba mitu aastat servast deformeerunud ja kollakaks läinud. Kahtlustan küüneseent. Kuna seda ravitakse räigete tablettidega, mis maksa kahjustavad, pole arstile söandanud minna. Ise olen aeg-ajal peitsinud teepuõliga. See aga tekitab sügeleva allergilise nahalööbe. Mida teha, kas on võimalik koduste vahenditega probleemile lahendust saada

Ette tänades
Epp

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Päikest!

parim on küün maha võtta ja teha ´-10 päevane kuur tablettidega - s-o- mine ikkagi arstide juurde. See kuur pole kahjulikum maksale, kui sa end korra näiteks purju jood. Pärast söö lihtsalt kõhubaktereid (apteegist) "Seven", et kõhu mikrofloora taastuks.
sass