minu tütrel on unetus 12.11.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Olen 17-aastase tütre ema ja tütar käib 11.klassis. Teda vaevab juba kevadest saadik unetus. Kui kodus on- ütleb et probleeme pole. Tartus ühes üürikorteris- uni ei tule. Helistab mulle öösiti ja nutab. Ta on vahetanud korterit ja voodi asukohta. On käinud psühholoogi juures ja meie perearstil. Eelmisel nädalal ristis end omal soovil ja edasine soov on tal abi paluda Kaika Lainelt. Magada saab ta siis kui kasutab unerohtu, mida perearst andis. Mina kardan aga sõltuvust. Ilma selleta ta eriti Tartus ei saa uinuda. Tänagi ütles et sai magama alles vist kella viie paiku ja kell seitse ärkas. Magama tahtis jääda- aga ei jää. Väsinud on- uni ei tule. Õpib isegi väga hästi. Kuulub koolis parimate hulka.
Täna öösel ütles ta veel et ta selg on täitsa märg. Pinge on tal suur. Puhata ta ei taha, sest siis jääb maha. Õpib ka nädalavahetustel. Olen pakkunud ka talle koolist äratulekut-ei nõustu. Ütleb et on nii villand, et tõmba või oksa. Isegi oma peigmegega tuleb probleeme.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

päikest!
las tuleb meile - helistagu 45-73128 ja anname talle rohud katsetuseks. peab vaatama, et ehk on viga hoopis millegis muus.
sass

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Loodusravi

HPV

Tere!Minu 23 aastasel tütrel avastati HPV emakakaelal.nüüd ootab ta last,kas raseduse ajal võib HPV-d ravida,kas on ka loodusravi HPV ravimiseks?Muretsev ema.

Vastas dr Vigala Sass

päikest!
Võib ja tuleb, loodusravist loobuge, kuna need on mürgised ka lapsele.
sass

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi