Ülisuured rinnad 10.06.06 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 40 aastane naine ja "hädas" oma ülisuure rinnapartiiga,mis teeb juba suurt valu.Õhtuks on õlad valusad ja punased.Kannan numbrit 85 F ja isegi selle kõige sügava nr. puhul "ajavad" üle.Käisin erakliinikus aga seal küsitakse 49 900 krooni vähendamise eest...Ma ei taha vähendamist ilu eesmärgil vaid nii suur partii on väga tülikas ja tekitab õla ja seljavalu.Olen ostnud spetsiialseid toestavaid sportimiseks mõeldud rinnahoidjaid aga "hiigelpätsid"heljuvad üles alla ikka oma hooga.
Ehk oskate nõu anda...Olen õnnetu.Olen 1.72 ja kaal 76 kg

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Päikest!

On olemas looduslikud meeshormoonid, mis suruvad naiselikkust ja seega ka rinnapartiisid maha.
astuge läbi, räägime täpsemalt

sass