Probleemne soolestik 08.04.06 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 51.a naine. Problemid soolestikuga on kestnud juba 5 aastat. Tekkisid pidevad gaasid, mis tihti minu kontrollita iseeneslikult väljusid; kõhulahtisus.
Uuringute tulemusena selgus minu piima- ja viljatalumatus. Vaatamata dieedile ei ole minu probleemid lahendust leidnud. Nimelt on kadunud tundlikus soolestiku tühjendamiseks. Ja kui ka soolestik tühi on, tekib ikkagi hais kas istudes või kauem ühe koha peal seistes või siis füüsilise pingutuse tagajärjel. Olen väga tänulik kui saan Teilt mõne soovituse.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

päikest!

ei tea probleemi - peame saama soolestiku mikrofloora kõik analüüsid, sonograafiat ja päraku uuringu tulemused. Kui hais tuleb suust, siis on tegu alahappesusega. Kui tagant tuleb, nii, et ei tunne, siis peab kardinaalselt uurima - kas pole tegu kasvajaga?

igaljuhul tehke täisuuringud ja tulge konsultatsioonile
45-73128 saab ajas kokku leppida
sass

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Loodusravi

Gaasid ja kõrvetised

Olen 61 a mees. Ei joo ega suitseta.Toitun tervislikult , kuid absoluutselt peale ükskõik millise söögi järel tekivad tugevad kõrvetised ja gaasid.Valu ei ole.Tehtud täielik uuring - magu, soolestik, samuti ...

Vastas dr Vigala Sass

Päikest!
kasuta happevastaseid tablette või rohtusid (almageel näiteks) kui kõht tunda annab. Süüa väga täpselt kellaaegade järgi 5-6 korda päevas + leeliselised ravi veed tühja kõhu korral.
köömne ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi