RINNAVÄHK 03.05.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

mul opereeriti 3 a tagasi rind,metastaase ei olnud, käin regulaarselt kontrollis ja viimati tehti kõhu ultraheli ning rinna oma ka ,midagi paha ei leitud.ometi on valud kõhus ja tunnen nagu sõlmesid naha all, samuti valutab selg ja enesetunne on üldse halb.kui tõene on siis ultraheli ja miks ei tehta kombuutriuuringut kui inimene kaebab. kas plstiline rinnataastus võib halvasti mõjuda haiguse kulule.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Päikest!
Üldiselt võivad valud olla närvidest ja sõlmede kompimistest, kus nahaalune rasvkude tükib katsumise (tiheda) tihenema tükkideks, mis teile hirmu toob.
Kolm aastat on piisav aeg, kui ei ole metastaase avastatud, et probleem unustada.
sass