krooniline köha 26.01.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Köha vaevab juba üle 15 aasta, kuid ravi on siiani tulemusteta.Kuna töötan haiglas üle 30 aasta, siis on ka kõik võimalikud-vajalikud uuringud tehtud, kus pataloogiat pole leitud.Köha esineb aastaringselt ärritusköhana .Eriliselt allergiline ma pole, kuid sigareti suitsule reageerin alati köhaga .
Kui oskate midagi soovitada millest võiks kasu olla , siis oleks kena!

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Ärge minge sinna, kus on suits. Ka mina olen suitsu vastu allergiline juba 40 aastat ja hoian sellest eemale.
Võib-olla olete kurgu ära hellitanud - proovige vaheldumisi jäätise ja kuuma teega teda veidi karastada. vaadake, et tee liiga kuum ei oleks!
sass