peedi nälgimise kuur 25.01.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

mind huviatb kuidas toimub puna peedi kuur nimelt olen ülekaaluline. 60 aastane 90 kilo ja 2 aasta tagasi oli kopsu mädane pöletik ja piale operatsiooni 2aastaga vöttsin 15 kilo juurde. ja see,et mul on nüüd ülekaal on segab see mu hingamist.
sooviksin peedi kuuri retsepti ja sellekohta täpsemat infot

ette tänades Eha

Arst vastas:

dr Vigala Sass

päikest!
Sööge üldiselt vähem ja kõike - nii on kasulikum kui ühe mingi söögi tarbimine. Sööge palju kordi - 5-7 korda päevas, aga mitte üle 50 gr. korraga.
sass