Taimedest ehk abi 17.12.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Austatud Sass, minu küsimus on ehk liiga mõttetu teiste suuremate haiguste juures, aga siiski... Diagnoositi vähieelne seisund emakakaelal. Arst leidis, et piirkond onkoloogilist ravi ei vaja, tehakse konisatsioon. Tõenäoliselt on meie peres vähktõbi pärilik...
Küsimus : kui on siiski alles vähirisk, kas on võimalik edaspidi tugevdada tervist vähi vastu maarohtudega. Lugesin uuest "vähiraamatust" lõiku, kus mainiti, et kiudained mõjuvad immuunsust tõstvalt vähi vastu.
Tänud juba ette!

Arst vastas:

dr Vigala Sass

päikest!
teeme vähivastaseid küünlaid. võtke meiega ühendust - 045-73128. tahame näha kõiki uuringute tulemusi. aga arstidelt, mitte puhujatelt. siis saame ka midagi juurde soovitada.
sass