PCOS ja ravimtaimed 25.11.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Lugupeetud Vigala Sass,

kuidas suhtute polütsüstiliste munasarjade ravisse ravimtaimedega - konkreetsemalt mungapipraga (agnucaston) ning kuningakepi õliga? Lisan veel, et keemiliste tablettide manustamise jooksul (1 aasta) ei ole hormonaalne tasakaal normaliseerunud ning loodan abi loodusest.

Ette tänades
Liina

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Päikest!
Teie diagnoosiga ei tohiks loota looduravi peale. Kui lapsed on juba olemas ja rohkem ei taha, siis laske nad ära lõigata, kui lapsi veel ei ole, siis katsuge lapsed kiiresti muretseda ja siis munasarjad ära lõigata. SEE ON AEGSÜTIKUGA POMM. Ravimtaimed ei ulatu sinna, sest maks ja neerud puhastavad/neutraliseerivad võõraid mürke. Pealegi need teie poolt pakutud taimed võivad teid mürgitada, aga mitte ravida.
Kui lapsi normaalselt ei saa, siis helistage meile: 045-73128 ja tulge meilt läbi, anname rohud, et kunstliku viljastamise jaoks väljavõetavad munarakud tugevamad oleksid ja siis saate nad "panka" panna, ootama, millal lapsi soovite saada. Kui see tehtud, siis soovitame küll tõesti munasarjad ära lõigata.
sass