ravimtaime segu 12.06.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere!

Eelmisel suvel opereeriti mul II A staadiumis rinnavähk. Perearstilt sain ühe ravimtaime segu koostise, mida soovitatud pahaloomuliste kasvajate korral.Sisaldab see koirohtu, männikasve, raudrohtu, kibuvitsamarju, kasekäsna ekstrakti,mett ja konjakit(või piiritust). Kas võib sellise joogi tarbimisest ka reaalset kasu olla või milliseid ravimtaimi peaks tarvitama?
Ette tänades vastuse eest. Terje

Arst vastas:

dr Vigala Sass

päikest Terje!

Ei saa, sest ükski pole neist taimedest, mis jõuaks haige kohani - neerud ja maks on vahepeal. Befungiin on sümptomaatiliseks raviks seedeorganite kasvajate puhul - seedimise korrastamiseks. Meil on rohud olemas - helista õhtuti 045-73128.

sass

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Loodusravi

Raudrohi

Tere,
Usun ravimtaimede positiivsesse mõjusse, mistõttu olen läbi aastate tarvitanud erinevaid rohuteid. Sel suvel leidsin enda jaoks jälle raudrohu.
Oma mitu aastat tagai katsetasin seda ...

Vastas dr Vigala Sass

Kõik, kes ravimtaimedega asjatult katsetavad, tulevad patsientidena lõpuks meile või arstide juurde.
Raudrohi teeb vere paksuks, võib tulla infarkti, insuldi, trombi oht.
ühtegi ravimtaime ...

Loe edasi

alkoholismi ravi

Ma palun mitte naerda minu üle aga meie peret on tabanud tõsine mure.Mees nimelt on alkohoolik ,ta tunnistab seda ka ise mis pidavat olema esimene samm paremuse poole.Ta nimelt satub tsüklisse ja ei suuda ...

Vastas dr Vigala Sass

helista meile.
sass
45.73128

Loe edasi

Sapipõie kivid

Tere!
Mul selline mure, et sapipõies on kivid. Arstid soovitavad operatsiooni, aga tahaksin teada, kas ei ole mõnda sellist ravimtaime, mis kivid ilma opita nö. ära sulataks või purustaks. Kivid ...

Vastas dr Vigala Sass

Purustatakse kahel viisil - ultraheliga ja teedega, kui on uraadid. Kui on aga oksalaadid, siis ainult operatiivselt, või kui on väikesed, siis ehk ultraheliga ka veel saab.

vähe teavet väike ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi