veresoonte põletik 10.06.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere!
Palun soovitage midagi jala veresoonte raviks. Põlvel on näha veresoonte pundar ja teeb tugevasti valu. Kas oleks mingit taime, millega saaks aidata?

Arst vastas:

dr Vigala Sass

veresoonte raviks jalgadel, kus on arvatavasti tekkinud siseveenide põletik, saab kasutada paljusid taimesid. kuid igale ühele on see oma - külastage arstisid või tulge meile külla. saab määrata ravi ja teha salvid. Aga siia sõit on üsna kulukas. Aja saab kinni panna telefonil: 045-73128.
sass