laps ei taha õhtul uinuda 26.03.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

tere!
mul on 1,4 a. laps. juba imikust peale on ta väga rahutu olnud.nüüd magab taöösiti ka paremini. aga õhtuse magama jäämisega on palju pusklemist.ta keerutab ja rullib, tõuseb voodis püsti, aga omal on uni kallal.kuni ta suudab lõpuks uinuda läheb u.1-2 tundi. meil on välja kujunenud rutiin enne magama minekut. õhtul me ei müra, lõuna und magab2,5 tundi.kui annaksin rahustavat teed, siis mis vahekorras.mul on oma korjatud ravimtaimi.
ettetänades murelik ema.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Ravimteesid on soovitav valmistada vahekorras: 1 teelusikatäis droogi 200 ml keeva vee kohta.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt