lapse jonn 10.03.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

tere
minu laps on 1,3 a. tal on eakohane jonnimise aeg. aga tihtipeale , kui ta midagi ei saa karjub nii, et peaaegu hingetuks. ma olen tal natuke jonnida lasknud ja kui asi hakkab väljuma kontrolli alt , siis ma hakkan teda rahustama. peale niisugust jonni ei suuda ta enam kuidagi rahuneda. mida teha. kas lubada tal seda mida ei saa või on ta närvikava paigast ära?
ette tänades Pille.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Tõenäoliselt on tegemist jonniga. Püüdke lapsele rahulikult seletada, miks üht või teist asja ei saa. Vahel võite ka mööndusi teha.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt