5 kuune laps järsku enam ei pööra. 03.06.21 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mul on viiekuune beebi kes hakkas keerama seljalt kõhule ennast natuke peale 4kuuseks saamist. Viimased 1-2 nädalat pole laps ennast kordagi enam keeranud. Laps sõi püreesid kuna kaaluga oli/on probleeme. 1x päevas lõuna ajal 2-5 lusikat. 1-2 nädalat pole ta enam ampsugi võtnud vaid pistab kiljuvalt kisama ja mitte miski teda maha ei rahusta. Kiljuvad kisamised kestavad tavaliselt 30min-1,5h. Kas ma peaks muret tundma? Kuhu ma pöörduma peaks?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast! Soovitan pöörduda lastearsti vastuvõtule.
Lugupidamisega
Anu Sööt