hammaste tulek 23.04.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Tahaks teada kas hammaste tulekuga võib lapsel tatt kurgus kõriseda, kui ta hingab, või millest see olla võib? Tal oli 2 nädalat tagasi köha aga nüüd on kõik korras. Või kas peaks igaks juhuks lapsega arstile minema? Söögiisu on hea, ainult hammaste tulekuga on tuju vahest halb.
Aitäh teile vastuse eest.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Soovitan siiski last lastearstile näidata.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt