Suurenenud süljevoolus öösel 09.01.14 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere, mureks on see, et lapsel on öisel ajal suur süljevoolus, sest ärgates on lina peal suur süljeloik. See on juba beebist saati kestnud. Magab enamasti küll ilusasti suu kinni ja seost nohuga pole ka täheldanud. Päevasel ajal probleemi rohke süljega pole.

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Tõenäoliselt on põhjuseks see, et laps magab öösel nii sügavalt, et ei neela ja sülg vajub suust välja. Päeval ju süljevoolust ei ole, seega ei peaks Te muretsema.

Lugupidamisega,
Tiia Voor