Silmapilgutamine 24.09.12 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Minu 4kuune beebi pilgutab vahepeal ühte silma rohkem (nagu teeks silma). Perearst soovitas Sulfametizoli tilkasid. Kas probleemiga peaks pöörduma silmaarsti poole?

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Kas perearst on lapse üle vaadanud? Kui ei, siis esmalt peaks perearst lapse üle vaatama ja tegema kindlaks, kas haigus on üldse silmas ehk kas silmas on põletik, mida ravida Sulfametizoli tilkadega.

Lugupidamisega,
Tiia Voor