Kiire! Soit Taisse ja vaktsiin. 19.01.06 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Soidame 29ndal Taisse ning kaalume, kas oma lapsele, kes on 1a ja 7k vana, oleks vaja teha A-hepatiidi susti. Ise oleme vaktsineeritud. Merimetsa Haiglast vastati, et see on iga vanema sudamttunnistuse asi. Tahaks ikkagi otsest soovitust. Elame kuurortlinnas ning tanavalt toitu ei osta, vaid kulastame ikka restorane.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
A-hepatiidi vastane vaktsiini on lubatud üle 2-aastastele. Seega ei ole Teie lapsele vaktsiini tegemine veel näidustatud.

Parimate soovidega
Heli Grünberg