lastepsühholoog 27.04.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Minul on mure oma viieaastase poja pärast. Talle ei meeldi lasteaias, või õieti ei paista ta seal toime tulevat : ei võta osa mängudest ja eriti mitte ka võimlemistest-laulmistest, on hajameelne ja apaatne. Koju tulles muutub vahel agressiivseks, põhjenduseks toob, et talle ei meeldi lasteaias. Mul ei ole võimalik teda koju jätta, ehkki väikevend on hoidjaga kodus. Samas tahaksin, et ta ikkagi harjuks, kasvõi kooliminekule mõeldes. Eriti kergesti ta inimestega - teiste lastega kontaksti ei leia, ehkki tuttavatega on väga toredasti koos, vennaga mängivad küll koos. Tahaksin temaga minna lastepsühholoogi juurde Tallinnas, aga kuhu? Tänan.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Tean Tallinnas soovitada vaid Tallinna Lastehaiglas töötavaid psühholooge. Tel. 6 977 245, psühholoog Oja ja tel. 6 977 217 psühholoog Valvas.
Edu ja probleemide lahenemist,
Heli Grünberg