lapse analüüsid 09.12.19 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Palun selgeks teha mis kollased tähendavad näidud ja mis sellega teha vaja.

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Kahjuks ei saa ma Teie küsimusele vastata, sest ma ei näe analüüside vastuseis. Kas unustasite Teie panna küsimusega kaasa analüüsid või pole kliinik.ee portaal neid mulle edastanud, ma ei tea. Kirjutasin ka kliinik.ee haldajale, et ma ei näe analüüside vastuseid, kuid sealtki poolt pole mulle mingit vastust tulnud.

Lugupidamisega,
Tiia Voor